| dianacrina a întrebat:

La ce varsta te-ai vopsi pe cap?

Răspuns Câştigător
| beibiisweet a răspuns:

Pai cu cat mai tarziu cu atat mai bine...stiu ca vrei o schimbare(si eu vreau)dar nu risca sa iti strici parul.eu sunt mandra ca am parul de o culoare deosebita, asa ar trebui sa fii si tu.nu uita:CULOAREA CARE TE PRINDE CEL MAI BINE ESTE CEA NATURALA:*

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

La 19 ani m-am vopsit pentru prima data

| positivity a răspuns:

Dacă peste câțiva ani voi avea aceleași nebunii prin cap, mă voi vopsi cam pe la vârsta de 18+.
Însă, dacă mi se va schimba radical personalitatea, probabil mă voi vopsi pe la 25+.
Nu mă întreba de ce, pentru că răspunsul cu siguranță te va uimi, cel puțin așa cred.

| thegatekeeper a răspuns:

La aproximativ 16 ani. Inainte de asta, cam pe la 14 ani, am folosit vopsea semipermanenta si altele asemanatoare (albastru de metil, violet de gentiana etc.).

| drogh a răspuns:

M-aş vopsi atunci când aş vedea că am nevoie şi că m-am plictisit de culorea mea naturală ori când observ că deja părul mi se albeşte. Ori după 25 de ani, ori după 30. Dar nu aş alege ceva care să-mi displacă, ci ceva cu care să ies în evidenţă şi să îmi stea bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La vârsta nebuniei inexplicabile.

| andreiTheDJ a răspuns:

La 16

| DolceChrs a răspuns:

Eu am 16. si mi-a trecut prin cap sa ma vopsesc, dar am renuntat. Cred ca e bine sa te vopsesti cat mai tarziu. Eu iti recomand nuantatorul happy

| Sarcastique a răspuns:

Am deja 15, dar nu m-am vopsit. Poate dupa ce termin liceul, doar o suvita albastra (sunt blonda).

| JustAKiss a răspuns:

Stiu ca pare ciudat, dar dupa 30 de ani...

| chocopatri a răspuns:

Atunci cand imi vor aparea fire albe in cap!laughing)

| lyly1111114 a răspuns:

La 15-16