| EvangelineDS a întrebat:

Care credeti ca ar fi varsta potrivita ca sa-ti poti vopsi parul? Da ma refer cu tot cu decolorare.

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să te vopsești de nevoie, nu că vrei tu că ai ifose!
Pa, pa.

| FucktheSystem a răspuns:

Când ești pregătită să îți distrugi părul. M-am decolorat acum un an și ceva, încă se văd efectele...

| OnuOnulică a răspuns:

Buna
De exemplu eu cunosc persone si de 14-15 ani care se vopsesc.
Dar recomandabil ar fi dupa 25 de ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista o varsta potrivita. Exista o varsta potrivita pentru tine. Gandeste-te ca radacinile cresc si trebuie vopsite mereu, parul se deterioreaza de la vopsea si o sa iti tot cada, o sa se rupa etc. Daca-l vopsesti si vrei sa-l ai natural candva o sa ai de asteptat mult si bine. Culoarea nu persista bine mereu si se spalaceste ( depinde ce nuante alegi ). Cand o sa ai nevoie de acoperire a firelor albe o sa-ti cam distrugi parul si mai rau.

Eu as opta pentru o peruca laughing.

| MetalHead04 a răspuns:

Nu stiu, eu la 14 ani am facut asta.

| ARF a răspuns:

Dupa 19 ani.

| stefania94 a răspuns:

Nu cred ca trebuie sa ai o varsta potrivita pentru a te vopsi. Eu de la 14 ani ma vopsesc. Bafta!

| ingerasdragalas444 a răspuns:

Nu cred ca exista o limita de varstra. Cand esti nevoita zic eu, nu are rost sa iti stici parul prea devreme big grin

| irina_8680 a răspuns:

15 happy Eu asa am facut tongue