| dutzy_2100 a întrebat:

La festivitatea de sfarsit de an cum v-ati gandit sa va imbracati? Rochie? Blugi+un fel de maieu +sacou ( daca e innorat sau ceva) +panofi cu toc? Spuneti-mi va rog ideile voastre(pentru fetele de a 8-a) REPET! FESTIVITATE NU BANCHET! ( clasa noastra nu face banchet oh go on )

Funda!

Răspuns Câştigător
| Annaa a răspuns:

Daca e cald, eu imi iau o rochita cu pantofi cu toc.big grin
Daca e frig, imi iau niste blugi, pantofi cu toc [botine or whatever] si un maieu sau o camasa
big grin

6 răspunsuri:
| Chrrrie a răspuns:

Buna! noi facem festivitatea prin mai.m-am hotarat sa imi cumpar o rochie lila.( nu foarte scurtatongue).si bineinteles pantofi cu toc(negri).cam atat!

| AnaMariaRo a răspuns:

Rochita pentru a 8-a cred ca e un pic exagerat, desi nu stiu cum iti este anturajul, nu ai vrea sa ramai nici prea mult in urma nici sa iesi prea mult in evidenta, doar sti ca parerile sunt impartite si invidia este mare...
Daca anturajul nu are nici o importanta pentru varsta ta cred ca cel mai potrivit ar fi ceva foarte colorat, poate simplu stilat, simpu adica o singura culoare dar intensa... stai sa caut.
am gasit:
http://www.modanet.ro/articol_Blugi-albastri-Vs.-Miss_qmblc.html
http://www.modanet.ro/......qmv9b.html
Sper ca am fost de folos :) Succes! sa-i dai pe spate!

| dutzy_2100 explică:

Avand in vedere ca mai sunt numai 2 luni, nu! nu e devreme. in plus suntem la jumatatea semestrului. a inceput e ceva timp

| Annitu a răspuns:

Nu-i cam devreme să te gândeşti la asta? D-abia a început semestrul hypnotized.

| Annitu a răspuns:

Mno...cum ştii. eu mi-am luat cu 2 zile înainte ^_^.

| mehanna2000 a răspuns:

O rochie cu pantofi cu toc