| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care se duc la banchet imbracate in blugi sau cu rochie si conversi?happy

Răspuns Câştigător
| Psycho a răspuns:

Ce parere am? una foarte buna.inseamna ca mai exista pe lumea asta si oameni care nu traiesc in functie de moda si nu se iau dupa idiotul din stanga sau din dreapta, care nu face decat sa alerge toata viata dupa moda si dupa tampenii de astea.pentru unii, viata e o intrecere.cu vecinii, cu colegii sau cu prietenii.care are haine mai de firma si mai elegante si mai scumpe.bullshit.penibili.
o fata care se duce la banchet imbracata cum ai spus tu e o fata modesta, simpla, care urmareste sa se simta bine in pielea ei, nu sa impresioneze.
eu nu port niciodata rochii elegante sau pantofi sau tampenii de alea.pentru ca nu ma simt bine in asa ceva.si prefer sa ma simt eu bine[indiferent de parerea celorlalti legata de felul in care m-am imbracat], decat sa fiu o snoaba penibila[pentru ca nu tuturor ne sta bine in haine elegante.si se observa cand nu te simti bine in pielea ta].
nu tuturor ne curge sange de pitzipoanca in vene laughing eu zic sa te imbraci cum crezi TU ca e bine, nu cum spun altii. cel mai important e sa te simti bine in hainele pe care le porti. (:

4 răspunsuri:
| MikyMi a răspuns:

Nu stiu.banchetu e ceva deosebit la care se merge cu o rochie deosebita si fff eleganta.parerea mea.

| LuS[z] a răspuns:

Ori nu au bani ori cred ca au inventat ele modalaughingceea ce e penibil ori au o avut o mare lacuna de inspiratie in ziua respectiva

| andreea7520 a răspuns:

Normal e ca de banchet să fi mai deosebit, nu cum eşti zi de zi, însă nu am nimic cu acele persoane, înseamnă că aşa le place, aşa se simt binehappy Eu de banchet o să mă îmbrac într-o rochie scurtă, aşa cum îmi place mie, nu cum le place altora, n-o să mă îmbrac niciodată cum spune cineva şi mie să nu-mi placă cum m-am îmbrăcat de faptbatting eyelashese o mareee porcărie!

| Fluturash cu aripi de inger a răspuns:

Parerea mea este ca fiecare se imbraca cum doreste, insa avand in vedere ca este vorba de banchet cred ca ar trebui ca imbracamintea sa fie eleganta si speciala, acum depinde de fiecare