| dutzy_2100 a întrebat:

La festivitatea de sfarsit de an cum v-ati gandit sa va imbracati? Rochie? Blugi+un fel de maieu +sacou ( daca e innorat sau ceva) +panofi cu toc? Spuneti-mi va rog ideile voastre(pentru fetele de a 8-a) REPET! FESTIVITATE NU BANCHET! ( clasa noastra nu face banchet )

Răspuns Câştigător
| AdeeLinee a răspuns:

Buna:*
-o rochita,cu geaca de blugi si pantofi cu toc;
-pantaloni mulati,cu botine,un sacou boy stile si un maieu;
-colanti cu o camasuta lunga,balerini sau sandale din acelea joase si o vestuta de blugi deasupra;
-blugi taiati,tenesi colorati si un tricou cu niste animatii;
-o fusta cu talie inalta,cu maieu simplu,o jacheta scurta si pantofi cu toc;
-pantaloni cu tur, bluza subtire, o geaca de piele descheiata si tenesi;
Sper ca te-am ajutat:*

5 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Cum iti doresti tu mai mult de obicei cele mai multe mandre ca sa le spun asahee hee adopta rochita data tu iti doresti sa fii diferita fata de toata turma bravo tie si fii originala!

| ynna93 a răspuns:

Fusta scurta. opincute si`un tricou potrivit:d

| Єℓy a răspuns:

Eu ma gandeam sa port o rochita cu volanase jos ceva cu motive florale eventual si pantofi cu toc, as prefera sandale, insa din cate am inteles s-ar putea sa fie frig si atunci m-am gandit la blugi pantofi cu toc si o ie simpla cu o curea lata in talie. Ideal ar fi sa te simti tu bine in ce esti imbracatahappy

| andreealavinia a răspuns:

Ce ar fi daca ai purta niste blugi un fel de maieu si depinde daca e frig poarta si un sacou peste si de incaltat eu mas incalta cu niste pantofi