| alexa187 a întrebat:

Buna tuturor. Sunt in clasa 8. Si as vrea sa ma informez despre balul bobocilor din clasa a 9. Cine o sa fie in juriu? Cam ce probe o sa fie? Ce rochie sa port? Ce accesorii sau cum sa imi aranjez parul? M-ar ajuta foarte mult daca imi dati link-uri cu rochii sau coafuri sau cum sa imi fac machiajul.
P.S: vreau rochii lungi. Si am parul mediu. CHIAR VREAU SĂ CÂȘTIG! Va rog mult

Răspuns Câştigător
| BlackBi a răspuns:

Pentru probe ve.ti repeta pentru balul bobocilor cu profesorii si elevii de clasa a 11 a.
Prima proba va fi cand dansati cu partenerul, veti avea un colaj si voi trebuie sa dansati cat mai bine pe melodiile alea.
Proba la alegere, aici trebuie sa impresionezi cel mai mult juriul, poti sa canti, ori sa dansezi, poate o sceneta.
Juriul se alege cu 3 zile inainte de bal deci nici.o sansa sa ii stii.
Eu ti.as recomanda sa iti iei rochii scurte ca sa te poti misca, va fi si populara in colaj deci trebuie sa te invarti putin.
Fara tocuri, la noi o fata a cazut pe scena.

Va fi si proba surpriza, acolo va poate pica orice. la noi a fost sa dansam cu balonul intre noi dar sa nu il spargem. :p greu.
La sfarsit cand se anunta miss ar fi bine sa iti iei o rochie eleganta lunga.

Coafiuri de zici sa iti faci o funda din par si parul care ramane pe spate sa til onduleze. oricum mai creste ^^
Bafta la bal.

| alexa187 explică (pentru BlackBi):

Ms.dar mai am de asteptat inca un an laughing

| BlackBi a răspuns (pentru alexa187):

Stiu ^^