| iiUser20 a întrebat:

La o rochiță alba se potrivesc ciorapii de culoare neagră?!

11 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu....nu se poarta oricum ciorapi la o rochita, se poarta dres

| iiUser20 explică (pentru anonim_4396):

Nu am... dres.și îmi trebuie pentru maine. Acum nu am de unde sa cumpăr

| anonim_4396 a răspuns (pentru iiUser20):

Mai bine fara...si ciorapii cum sunt? lungi sau scurti?
nu ai nici un magazin in apropiere care sa aiba dres?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite sfatul meu e ca pot merge deci POT dar nu zic ca se si vede asa frumos! Cel mai bina sa nu iti iei ciorapi. Si in legatura culorile se potrivesc dar nu si desingnul/modelul rochiei si a ciorapilor. Sfatul meu e sa nu iti iei ciorapi. Succeswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai pentru cewinking

| eHACIIU a răspuns:

Da, tinutele black and white sunt super, albul si negrul sunt culorile care se potrivesc cel mai bine big grin

| iiUser20 explică (pentru eHACIIU):

Ma speria contrastul.dar fac o proba sa vedem cum o sa vina

| Flaviu28111999 a răspuns:

Negru merge cu orice

| Anonimu7832 a răspuns:

Da se poate!