| Izomer a întrebat:

La o rochita alba. happy. ce balerini. sau. sandale ar trebui? ce culoare?

8 răspunsuri:
| cristinna23 a răspuns:

Alb merge cel mai bine

| porumbitza a răspuns:

Eu cred ca astia ...avara-poze

| OnlyGirl a răspuns:

Pai ar trebui sa asortezi incaltamintea cu accesorile, poarta accesorii de alta culoare decat rochia si de preferabil sandale pentru ca e vara:*

| frumm10 a răspuns:

Pai avand in vedere ca rochita este alba poti opta pentru mai multe culori la pantofi.mie personal imi plac mai vesele...un violet...bleu.sau portocaliu ar fi dragutwinking

| yuyu1310 a răspuns:

Pai ar merege niste sandale cu bretele aurii si in talie o curelusa tot aurie dar nu foarte groasa

| Sophie94 a răspuns:

Iti poti lua orice culoare pentru sandale...asta in cazul in care rochita nu are ceva imprimeuri pe ea sau etc, pentru ca atunci variantele se restrang big grin

| isabela_3247 a răspuns:

Hmm albi sau daca porti posetuta sa aiba aceias culoare cu posetuta

| stefania_9400 a răspuns:

Sandale negre...negru merge la oricewinking