| anonim_4396 a întrebat:

La parul doar pana la umeri, se vede bine prins cu 2 cozi de cal? va faceti asa?

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu-mi fac, mi se pare un pic cam copilaresc.Dar daca tie iti place si te simti bine asa de ce nu ti-ai face?

| CannbalCorpse a răspuns:

E cam copilăresc, mai bine iti faci o coadă intr.o parte... Sper că te.am ajutat.o zi bună!

| Mangustă a răspuns:

E mai mult pentru copii, asa ne punea pe noi sa avem parul in clasa I, 2 cozi de cal prinse cu niste funde uriase. Daca ai parul pana la umeri exista nenumarate modalitati sa-l aranjezi. Cauta doar pe google idei si sigura gasesti si ceva tutoriale pe youtube.

| Louuder98 a răspuns:

Depinde de fizic si de forma fetei, si arata putin cam copilaresc.
Fetele mai slabe isi fac asa si le sta binisor, dar la fetele mai "rotunde", si mai mature, nu le sta bine deloc happy

| Dyannax a răspuns:

Nu imi plac....mai bine o coada.