| TronicX a întrebat:

sunt baiat am 1.63 inaltime si ma pregatesc sa ma duc la banchet...am o camasa mov in carouri,un sacou negru din pelur, niste jeansi negri eleganti si pantofi negri de asemenea...Problema este ca nu stiu ce freza sa imi fac.Imi puteti da sungestii? Multumesc.
P.S sacoul il voi da jos in local.

5 răspunsuri:
| Nutemaiholba a răspuns:

Fa-ti parul cu gel :] tepi ceva

| Norvegianul a răspuns:

Depinde cat de lung ai parul thinking Eu zic sa nu-ti faci creasta, doar aranjeaza-l un pic, fii mai elegant big grin

| Inela a răspuns:

Eu cred ca fiindca esti baiat il poti purta ca de obicei. Nu e nici o problema. happy
Sa te distrezi!

| Queen_Rock_1994 a răspuns:

Eu cred că ar trebui să îți creezi propriul stil. Poate o creastă, nu foarte mare, ar fi o idee bună.

| AlexaPisicutza a răspuns:

Nu conteaza cum arati.Doar ce ai in suflet eu cred. Funda.Dar mai vreau sa stii ca e foarte bine cum te-ai imbracat!