| anonim_4396 a întrebat:

Legat de asta http://www.tpu.ro/......r-apoi-am/ scuze pentru jumatatea asta de intrebare :)) nu s-a postat intreaga... Mai voiam sa intreb daca pot face ceva ca creionul de sprancene sa nu se intinda... nu vreau sa ma trezesc pe unde merge, neagra pe la ochi :)) exista ceva care sa ii faca sa reziste?

1 răspuns:
| MalleusMaleficarum a răspuns:

Niciodată să nu îţi faci sprâncenele cu creion negru. Chiar dacă eşti brunetă, ţi le faci cu un brun/maro închis, însă nu cu negru, arată nenatural.