| anonim_4396 a întrebat:

Am facut o mica gafa laughing m-am pensat astazi ( stiu sa am pensez, prima data mi-a dat forma o cosmeticiana, iar apoi am pastrat-o facandumi-le singura ) doar ca la mijlocul sprancenei stangi, erau niste fire mai lungi si am zis sa mi le tai, doar ca le-am taiat cam tare laughing am acoperit acolo cu creion negru, pana se lungesc iar firele alea laughing si, acoperindu-le cu creion, chiar imi place cum imi sta

8 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu dăunează cu nimic creionul, e chiar ok să ţi le conturezi pentru a crea un efect dramatic atunci când te machiezi.
Un sfat: nu exagera cu conturarea acestora, se va sesiza creionul şi vor părea tatuate!
Dacă vrei să grăbeşti creşterea firelor respective, aplică în fiecare seară ulei de ricin pe sprâncene.
Se găseşte la plafar.
Baftă!

| 93Anna93 a răspuns:

Si intrebarea care era? Oricum e bine ca ai rezolvat problema. Nu poti sa faci altceva decat sa le dai cu creion si eventual cu niste ulei de ricin seara(asta ca sa creasca mai repede, cica).

| Ironicnαme a răspuns:

Nu, creionul se poate lua încet cu şerveţele umede.

| Marrythenight a răspuns:

WOW scuze, nu s-a postat intrebarea intreaga! Voiam sa intreb daca creionul dauneaza cu ceva? eu stiu, compozitia lui etc

| DavidOsam a răspuns:

Mai bine le razi cu lama.

| AnonymousQ666 a răspuns:

laughing Cred ca intr-o saptamana vor creste la loc laughing Bine ca ai rezolvat :*