| darkvalentine a întrebat:

‎"Lotiune revigoranta pentru ochi cu sake si orez" Planet spa AVON se adreseaza si persoanelor cu ten gras? Adica, e indicat sa foloseasca produsul?

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Dacă ai tenul gras, poți aplica în prealabil o mască cu sake și orez de la aceeași firmă.
Loțiunea revigorantă nu influențează cu nimic tenul gras, este potrivită pentru toate tipurile.
Baftă!

1 răspuns:
| glamvintage a răspuns:

Buna!
Poti, foarte bine, sa iti facu un ceai concentrat de menta, il tii la frigider intr-o sticluta cu atomizor si iti spray-ezi fata periodic cu el. Cuburile de gheata din ceai sau apa pur si simplu, fac minuni, de asemenea si te costa si mult mai putin.
Bafta!
XOXO