| Densis a întrebat:

Lotiune tonica si matifianta sau crema antiacnee?
(Nu am un ten cu probleme decat in perioada aia a lunii.Am un ten mixt spre gras)

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tonicul merge în fiecare zi, crema antiacneică o aplici atunci când ai probleme.
Pa, oa.

3 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Niciuna. Cremă de gălbenele. Te speli pe faţă cu săpun Dove şi apoi aplici crema de gălbenele. Asta-i tot, nu te complica cu alte produse.

| BiuL a răspuns:

Sunt chestii diferite. Prima data te demachiezi, apoi te dai cu lotiune tonica (daca ai tenul gras) apoi te dai cu crema hidratanta. Daca nu ai cosuri nu iti trebuie crema antiacnee ci o crema hidratanta pentru tenul gras/mixt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Cel mai bine merge loţiunea tonică.
Te pup!