| AmazingONEx a întrebat:

M-am bronzat destul de bine vara asta,dar oare, până anul viitor bronzul se va duce absolut de tot sau parțial?
Având în vedere că am culoarea pielii foarte deschisă

2 răspunsuri:
| JicaContra a răspuns:

Vise ude ca pana la anul:
http://ergo-sun.ro/despre-bronzare/
"CAT TIMP SE MENTINE BRONZUL?
In jur de doua pana la patru saptamani de la expunere. Datorita regenerarii naturale a pielii, celulele stratului superior se exfoliaza. Dupa aprox. 28 de zile, pielea va fi automat regenerata. Printr-o ingrijire corespunzatoare, cu produse cosmetice speciale dupa bronzare, bronzul poate fi prelungit."

| Michaeel a răspuns:

Pielea poate fi foarte deschisa dar bronzul in general nu durează mai mult de câteva luni.Pana în iarna deja nu se va mai vedea niciun bronz, ba pana la vara viitoare!