| Xonia a întrebat:

Doar ce a inceput primavara si eu deja m-am bronzat la fatacrying
Si nici nu a inceput varasad
Ce sa fac ca sa imi mai deschis culoarea pielii?
Vreau ceva natural(daca se poate acasa)

fundita

1 răspuns:
| MixedObsessions a răspuns:

Km greu. pentru. chestia asta ar trebui sa consultzi un dermatolog nu prea e bine sa te iei dupa parerile celorlatzi pentru. ca toate sunt diferite happy Oriqm ai un ten sensibil.si unei prietene d.ale mele ii ieseau coshuri doar toamna sh iarna.sau alteia ii se inchidea tenul iarna. Parerea mea happy multe iti vor spune sa folosesti un fond de ten deschis dar nu e bine sa. l folosesti des ca mai rau ti. l strici sh va trebui sa. ti kumperi mereu happy Sper sa. ti fie de folos rasp. meu :*