| anonim_4396 a întrebat:

M-am epilat pe picioare cu bicul si cu o crema de ras pentru barbati, foarte buna.
Rezultatul a fost unul "fin". Se poate intampla ceva?

4 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Nu are nimic, dar peste 2 zile incepe sa iti creasca
eu cu bigul ma epilez de multi ani si creste foarte repede sad

| Lia09 a răspuns:

Da, o sa-ti creasca mult mai mult par, mult mai rezistent si inchis la culoare!
De ce ai facut prostia asta? Mai bine foloseai o crema depilatoare, ceara sau epilatorul. In nici un caz bicul!

| CaRamElLa05 a răspuns:

Nu,doar poate sa apara niste bubite dar asta nu-i de la bici sau crema de ras asta e de la natura happyhappy

| msweety a răspuns:

Cum a zis si Lia09 o sa ti creasca foarte des.eu zic sa folosesti ceara, chiar daca e dureros ai rezultate bune si creste si mai rar