| Farcas a întrebat:

M-am jucat cu sora mea si mi-a dat un cap in gura si mi-a spart buza angry Acuma se vede sangele rosu si arata urat.Nu e umflat, nu e grav dar vreau sa stiu ce sa fac sa scap de roseala aia.Macar pana maine cand merg la scoala sa nu mai fie vizibila sad

Răspuns Câştigător
| BloodMagickNecromance a răspuns:

Da'te cu niste crema de galbenele, sau foloseste un ruj putin rosu, dar nu f tare, sau, date cu strugurel...
sper ca ti'am fost de ajutor
baftawinking

5 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Măi dar ce jocuri sînt astea să-ţi de sora ta un cap în gură, voi chiar nu mai ştiţi să vă jucaţi.

| Incubus a răspuns:

Si intre timp dai si tu una sa fiti chit

| Incubus a răspuns:

E bine ca este rosu(sangele)ca ce te faceai daca era albastru? sau verde, apropo periculoasa sorata le cam are cu dale cap in gura, ce, face sumo? si tu esti sac de box? (ar trebu sa ne dai si noua o foto ca sa stim sa ne ferim de ea daca o vedem pe strada ca eu nu vreau capete ingura)

| laura64 a răspuns:

Pune repede gheata. Tine acolo cat mai mult.

| NickoS a răspuns:

Pentru rani deschise sau lovituri trebuie sa dai cu Ulei de sunatoare.