| AdrianMar a întrebat:

Sal am luat pun pumn in buza din sus si misa umflat si in interior sub buza am o pata de sange ca si o punguta ce sa fac sa mise desunfle pana maine asta s-a intamplat ieri si eu vreau sa scap pana maine de ia cine ma ajuta dau funda + vot

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| PorumbaDianaMagdalena a răspuns:

Te pot ajuta eu.Si eu am luat si am pun gheata si dupa apa calda.Vei scapa de asta in cam 2 ore daca ti aclo gheata si apa calda. Sper sa te fi ajutat.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Poti pune o compresa rece cu gheta, iti va trece.
Te pup!

| SorinaSuciu a răspuns:

Pai ai putea incerca sa te dai cu glicerina boraxata sau cu pa de gura