| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey, acum ceva timp m-am pensat, si din pacate am intrat putin mai mult, deoarece am vrut sa le fac mai arcuite si in acelasi timp si putin mai subtiri intrebarea mea este,cat trebuie sa astept sa creasca spranceana la loc, dupa sa merg la salon,sa le dau forma acolo? ca de pensat, nu ma mai pensez, nu vreau sa le stric si mai mult

4 răspunsuri:
| stillhartu a răspuns:

Depinde de la persoana la persoana. Nu poti sa iti dau un timp, pentru ca tu esti tu iar eu sunt eu si diferita de tine. Mie dupa o saptamana de exemplu aproape am monospranceana. Cand va fi momentul sa iti pensezi din nou, vei observa. Pana atunci, daca te pricepi si folosesti machiaj, poti sa te dai cu un creion pentru sprancene, un creion de culoare asemanatoare sprancenelor tale. Le gasesti la orice magazin de cosmetice. Dar nu-l folosi doar daca te pricepi cat de cat si ai idee cam cum ar trebui sa arate, fara sa fie evident creionul.

| RoseOfTheFire explică (pentru stillhartu):

Am creion, si da la asta ma gandeam si eu, pana imi v-a creste spranceana back. Mersi de sfat.

| stillhartu a răspuns (pentru RoseOfTheFire):

Nu ai pentru ce. Ma bucur ca ti-am putut fi de ajutor.

| anamariia95 a răspuns:

Poti folosi ulei de ricin pentru o crestere mai rapida a sprancenelorhappygasesti la farmacie, eu mi-am luat cu 3 leihappy