| 222mid a întrebat:

M-am spalat din greseala cu un sampon expirat de 1 an! Ce mi se poate intampla, si cum pot sascap de iritatii daca apar? E URGENT VA ROG!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca nu ti-au aparut pana acum, nu ai probleme.

| Demidol a răspuns:

Daca nu ti-au aparut iritatiile, ai scapat. Dar cum a spus Daria, mai spala-te acum cu un sampon bun, ca sa fii sigur(a) ca ai eiminat orice risc.

| Aube a răspuns:

Daca se intampla sa apara iritatii, mergi la medic. Nu incerca altceve ce iti poate face mai rau.

| Daria191919 a răspuns:

Spală-te acum cu un șampon bun.Nu are ce să ți se întâmple... Presupun că este prima data. Nu ai de ce sa te îngrijorezi. Sper că te.am ajutat.