| Paul321 a întrebat:

Daca m-am spalat cu sampon expirat de un an ce pot pati? Din greseala am luat altul care este identic cu cel cu care ma spal eu...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AtateaConditii a răspuns:

Nimic, daca nu ai avut alergii pana acum si nu esti sensibil de fel nu ai ce pați, doar putina matreață daca nu te-ai clătit bine sau ai pus prea mult șampon.

2 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Nu patesti nimic. In cel mai rau caz nu isi face efectul, deci ca si cum te-ai fi spalat pe cap doar cu apa.

| Ralucagreen23 a răspuns:

Bună.
Nu ai ce să pățești.
În caz că nu te-ai clătit cum trebuie, vei avea puțină mătreață, care la următoarea spălare, va dispărea.dar cu condiția să te clătești bine de tot.
Doar pentru că un șampon nu "mai e bun" asta nu înseamnă că pățești ceva.
E exact ca crema sau parfumul.winking
Stai liniștit. :*