| Rebbbeca a întrebat:

Heii TPU! Am si eu o problema.Astazi am observat ca m-am spalat de 2 ori cu sampon expirat straight face Nu am verificat termenul si vad ca a expirat pe 09. 2011 si era de la HerboSophy.Are ceva? Mi se poate intampla ceva(cum ar fi caderea parului excesiv).Pot repara aceasta greseala?

Răspuns Câştigător
| deuceD a răspuns:

Nu ti se va intampla nimic daca samponul nu are semne evidente de deteriorare: aspect laptos in sediment, miros ciudat, etc. Mult Noroc:*

2 răspunsuri:
| anonima1010 a răspuns:

Nu cred ca are ce sa ti se intample, arunca samponul expirat la gunoi si cumparati altul(de data asta uitate la termen)winking

| Rares13121999 a răspuns:

Singurul lucru care ti se poate intampla este sa faci matreata, dar poti lua un sampon specializat pentru matreata si nu vei pati nimic.