| caidees a întrebat:

M-am tuns foarte scurt, adica periuta. În cate luni o sa-mi crească parul cat de cat la loc? Sunt baiat

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Parul creste hormonal cate 1-1.5cm pe luna.

| Drimmero a răspuns:

Depinde cat de mare il aveai, daca nu il aveam nici macar mediu va creste imediat in cateva saptamani, mie de la 0 pana la stadiul in care mi se schimbase fizionomia si aveam ce sa tund trecuse 3-4 saptamani, depinde si de ritmul fiecaruia dar in principiu cam asta e timpul de maxim 2 luni, hai 3 daca aveai un par mediu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În 2 luni. Depinde de genetica.

| MariaEElena0505 a răspuns:

Amuzanta intrebare. Același lucru l-am făcut și eu in urma cu 3 ani. ‘))) Mama începuse sa plângă când m-a văzut asa, deși da. Sunt fata. ‘))) Mi-a crescut parul cât de cât ok in cam 6 luni. Bine, eu aveam tunsoarea aia a lui Miley Cyrus din 2016, dacă o știi. ‘))) Nu eram prea sănătoasă pe atunci, asta-i clar. ‘))) Oricum, bafta și obișnuiește-te cu noua freza. Te înțeleg ce simți. ‘))))