| 12345678901011121314 a întrebat:

Hey, m-am tuns periuţa si acum imi e dor de parul meu. Cum pot face sa imi creasca la loc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| TheWalker11 a răspuns:

Astepti!

| TFlorentina8050 a răspuns:

Hei! Nu poti face nimic ca parul tau sa revina la normal, nu trebuia sa te tunzi, doar astepti sa iti creasca, sau ajuta l luand niste vitamine, calciu, si dati pe par cu ulei de argan

| Andreea1912 a răspuns:

Uleiul de ricin ajuta la cresterea parului. Un alt produs care te.ar putea ajuta ar fi samponul Parusan, care previne si trateaza caderea parului, dar si ajuta la cresterea mai rapida a lui