| onecolorfulldream a întrebat:

M-ar avantaja o tunsoare ca aceasta avand in vedere forma fetei?
Forma fetei mele este alungita (nu tuguiata,nu ingusta,este aproape ovala dar mai lunga,fruntea este putin mai lata decat maxilarul) vreau sa mi fac tunsoare Skrillex (raderea partiala a parului, mai exact un sfert de scalp ) ca in aceasta imagine http://data3.whicdn.com/images/27962258/lourdes_shaved_h air_large.jpg. raderea nu incepe exact de la mijlocul crestetului, sa zicem ca este ca o carare intr o parte. sper ca am explicat suficient de bine.

1 răspuns:
| IRaluca a răspuns:

Sincer, nu cred ca te-ar avantaja aceasta frizura in functie de forma fetei.