| alysk84ever14_6997 a întrebat:

Vreau sa imi aflu forma fetei si nu reusesc. HELP!
Fata mea nu e lunga dar e un pic mai lunga decat in latime. Am barbia un pic ascutita iar fruntea e un pic mai ingusta decat maxilarul (imi creste parul mai in fata). Mie mi se pare ca eu am fata alungita dar nu e lungalaughing suna total absurd stiu. Dar forma fetei alungite are caracteristicele fetei mele. Rotunda nu e fiindca am barba un pic ascutita si nu e la fel de lata ca in lungime, ovala nu e fiindca nu e lunga fata mea, in forma de patrat oare? Cam seamana e mica ascutita la barba si fruntea mai mica decat maxilarul un pic.
Vreau sa spun ca daca raspunsul va fi ca am fata patrata, mentionez ca am fata plina deci nu imi trebuie volum la par si chestii fiindca am barbia ascutita si atunci imi face fata rotunda.

5 răspunsuri:
| alysk84ever14_6997 explică:

Oww.mersihappy

| ZooM a răspuns:

Hehehe daca esti aia din poza esti super frumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am gasit ceva: http://stil.acasa.ro/machiaj-cosmetica/cum-sa-ti-afli-forma-fetei-9048.html
Poate te ajuta.

| Tzukushi a răspuns:

Citeste aici cum sa iti conturezi si luminezi fata cu machiaj

http://www.sfaturilemariei.com/......chiajului/

| Iulia_Paun_1984 a răspuns:

Toate genurile