| anonim_4396 a întrebat:

M-as face de ras (sunt baiat) daca as purta o pereche de ghete albe la iarna?
http://dr-martens.fashionstylist.com/......-white.jpg

seamana oarecum cu astea, dar nu sunt martens...

Răspuns Câştigător
| MirunaMira9 a răspuns:

Buna! Stii de ce nu poate fi cineva nonconformist dar daca eu port pantaloni de camuflaj de armata nu mai rade nimeni si sunt de baiat! Stii ca lumea este rea si le este ciuda! Pai Catalin Botezatu de ce poarta ca este prost nu pentru ca se poarta nu? Nu
tine cont de ce zice lumea fi cum esti tu si sa nu te intereseze de ceilalti si de ce zic ei! Poarta-le crede-ma!

9 răspunsuri:
| Bojthe a răspuns:

NU te.ai face de ras poate ar comenta doar frustratii din curtea scolii ai fi nonconformist si poate cine stie ai " lansa un nou trend" eu in locul tau le.as purta dac iti plac
Sa nu te intereseze asa de mult parerea lumiiihappy numai bine

| Bailey a răspuns:

Pai parerea mea este ca daca as vedea un baiat incaltat cu ceva in genul ala as rade pentru ca mi se par aiurea... mie nu imi plac, dfar daca nu iti pasa ce crede lumea le poti purta...hee hee Funda? :*

| Lavazza_5427 a răspuns:

Sunt cam lungi. daca ar fi doar UMPIC peste glezne. adica niste bocanci chiar se poarta in perioada asta...dar atat de lungi :-s.

| Emanuellaa a răspuns:

Nu ti se potrivesc deloc daca esti baiat! happy happy

| Ade a răspuns:

Sincer...da! Soramea are ghete la fel numa ca is pe negru! Si are 8 ani

| Teo_4002 a răspuns:

Eu sunt fata. Si sincer daca as vedea un baiat cu asa ceva in picioare as rade. blushing Oricum nu conteaza ce zice lumea, important este ce crezi tu. Si daca tu te simti bine in ele. Le poti purta, de ce nu.

| floryyn91yy a răspuns:

Normal ca te ai face de ras))

| ByaKid a răspuns:

Nu cred.Pai mereu nu o sa ii multumesti pe toti.Dar ghetele sunt cute si parerea mea e ca daca ti-ar placea f mult atunci nu te-ai mai gandii daca altora le va placea straight face

| patrick98 a răspuns:

Ghetele astea sunt mai mult de femei si cred ca te-ar lua prietenii la misto.