| anonim_4396 a întrebat:

V-ati cumpara cizmele astea?
http://www.fryeshoessale.com/cppic/frye-womens-boots-sho es-41uwUPqMQoL.jpg

13 răspunsuri:
| Biby a răspuns:

Buna!
Nu stiu ce aveti cu cizmele astea.straight face
Sunt foarte frumoase si la moda.
Merg cu skinny jeans, colanti si chiar si cu fusta.
Eu am unele si toate lumea imi spune ca sunt foarte frumoase.
Bye!kiss

| Bojthe a răspuns:

Mie imi plac dar sunt tot genul asta http://www.google.ro/......tp?/imgres r:9, s:0 sau daca nu http://www.google.ro/......tp?/imgres r:16, s:17&biw=1024&bih=574 si le ai putea sa le combini cu niste colanti sau blugi skinny si un plouver mai lung prins in talie cu o centuira

| ღβ3b3LuSa a răspuns:

Sincer nu. Da daca tie iti plac poti sa iti cumperi.Fiecare cu stilul lui.Cum am spus dac iti plac cumparale pentru ca conteaza cum te simti tu binewinking

| Gufiii a răspuns:

Sunt dragute dar nu sunt stilul meubig grin

| dutzy_2100 a răspuns:

Da... dar nu le'am purta in fieaxcre zi... sa zicem once a week? dar daca tie iti plac, nu ne baga noua in seama parerile si ia-ti'le!

| Deea_8855 a răspuns:

Sincer.nu e genul meu, dar daca ar trebui neparat sa le port asi face un sacrificiu. dar nu pentru mult timpbig grinwinking

| nevermindpeople a răspuns:

Nu`i rau.
Dar nu trebuie sa te ne intrebi pe noi.
Daca tie iti plac, ti le cumperi.
Nu trebuie sa depinzi de decizia altuia.
Du`te pe gusturile tale. >big grin

| AndreDeeaA a răspuns:

Neverrr

| CldN a răspuns:

Niciodata...acum sincer:sunt oribile!

| TeoCaramel a răspuns:

NUUUUUUUUUUUUUUUU:-&Nu sunt frumoase...Imi plac doar ca sunt luungi sunt cizme mai frumoase e atat:-d

| GabiGabrielle a răspuns:

Nu :-&
Niciodata!
Bleahhh!

| Jelly_7813 a răspuns:

NU nu imi plac deloc

| PudraDeCiocolata a răspuns:

... Depinde la ce tinuta, dar in principiu NU!happy