| Loti23 a întrebat:

Ma eu nu am prea avut cosuri dar in vara asta cum tot fac fotbal si alerg pe caldura transpir foarte mult si cum umblu prin oras transpir ca orice om normal si imi curge transpiratie pe fata si mi s-au facut niste cosuri mici si mai mult is un fel de bubite de culoare pieli va rog ajutati-ma da numi trebuie nici o crema sau ceva sa ma spal pe fata cu ceva sau imi ziceti voi multumesc

3 răspunsuri:
| SlowLikeSnow a răspuns:

Incearca si tu cu ceai de musetel...SUCCES!winking
Sper sa te ajutewinking

| SlowLikeSnow a răspuns:

Iar despre transpiratul des nu stiu ce sa spun acum depinde ai spus ca umbli prin oraj dar nu ai specificat ora dar daca plimbarea e inainte de ora 19 cred si eu ca-ti este cald si transpiri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru prevenirea transpiratiei am gasit acest ghid pe net. Poate te ajuta http://tinyurl.com/2duzxjo