| dancapitan a întrebat:

Ma fac de ras daca port tenisii surorii mele, ca avem aceeasi marime la picior, 38? sunt tenisi albi de gimnastica, de panza

7 răspunsuri:
| Lala20 a răspuns:

Scrie pe ei ca sunt a-i surorii tale, sau ce? Daca ea ti-i da, poti sa ii porti fara ca nimeni sa afle si o sa fi Ok! Funda?

| TeoDoraAa a răspuns:

Depinde.
Daca esti genul de persoana care esti mereu la moda, poate da.
Dar, tenisii de multe ori sunt unisex, deci pot fii purtati si de fete si de baieti. Nu trebuie sa te gandesti cum vei arata cu ei, ci daca se potrivesc cu tinuta respectiva si daca te simti bine in ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dc te-ai face?

| CenturyChild a răspuns:

Nu. De ce sa te faci de ras? Depinde doar la ce-i porti.

| CNP a răspuns:

Nu.Am si eu sora si ne imprumutam haine, pantofi, accesorii etc.

| ramy4ever a răspuns:

Nu pentru ca si eu port incaltamintea surori mele

| TheCyrusFever a răspuns:

De ce sa te faci de ras?laughing puteti sa ziceti ca aveti 2 perechi.sau ma rog.