| Rochii1234 a întrebat:

Bună,sunt domnișoară de onoare la nunta surorii mele, am 15 ani aproape 16, am două rochii una lungă și crăpată pe un picior și una scurtă și strâmtă, pe care ziceți să o port?
Niște păreri.

Răspuns Câştigător
| gogugogugogu a răspuns:

Cea lunga.

| Rochii1234 explică (pentru gogugogugogu):

Mersi,chiar m-ai ajutat
Nu reușeam să mă decid pe care să o port, am fost minunată ca domnișoară de onoare?

| Rochii1234 explică (pentru Rochii1234):

!

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce nu o intrebi pe mama ta?
Este nunta surorii si tu esti inca foarte mica. la nunta vin oamnei batrani care o vor judeca pe mama ta ca iti permite sa te imbraci neadecvat varstei tale, deci indicat este sa-i ceri sfatul mamei si ea sa decida cum te imbraci.

| zurick a răspuns:

Cea lungă

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai arată mi poza cu rochiile și îți zic părerea mea sinceră. Ca asa din descriere ambele sunt Ok. Dar trebuie sa le vad