| MazareanuSephora a întrebat:

Ma mananca la subrat din cauza ca nu m-am ras de mult sau din cauza ca nu i bun deodorantul?

5 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

As opta și pe deodorant, nu cred are legătură cu epilarea. Și eu am avut o problemă de acest gen săptămânile trecute. După ce am aruncat deodorantul și am folosit unul bio nu am mai avut acea mâncărime. Un ingredient din deodorantul tau nu-ți priește.

| Samariteanul a răspuns:

Poate sa te manance din cauza ca te-ai ras si din cauza frecusului de la haine sa se fi iritat pielea. Poate fi si din cauza materialului sau poate sa fie si din cauza deodorantului. Uita-te din ce e facut sa nu fi alergica sau sa ai vreo reactie adversa la el.

| Daniel9988 a răspuns:

Mai omule, dar totusi, nu cred ca ai stat sa iti creasca acolo padurea amazoniana! Sper...

| Sociopatul a răspuns:

De la parul de la subrat nu te mananca, iti zic eu

| Alin_Alin_2000_jeUB a răspuns:

100% la 100% te mananca datorita faptului, parului de la subrat, se prea poate sa fie si deodorantul.