| Sabina_1904 a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine? am fata rotunda aprox. ca si in poza http://www.mabella.ro/tunsori-pentru-fata-rotunda/ si parul lung cu 1 palma jumatate de la umar in jos.ideea e ca vreau sa-mi schimb look-ul pentru ca nu-mi sta deloc bine asa! as vrea sa incerc cum e in poza insa nu stiu daca-mi va sta bine.as incerca sa-mi fac breton din acela, insa nu cred ca-mi va sta bine. voi ce ziceti? funda ps. am 15 ani si sunt bruneta

3 răspunsuri:
| AfRodiTa_4919 a răspuns:

Si eu am fata rotunda si breton intr o parte. mergi la coafor sa te fileze. schimba ceva! desi nu iti va fi prea comod la scoala, dar prinzi bretonul ca o agrafa. asa faceam eu la birou. have a nice look!

| Queen_1031 a răspuns:

Ai timp sa incerci ce tunsori vrei tu. o poti incerca si pe asta, nu cred ca-ti va parea rau, asta daca te duci la cineva care se pricepe. sfatul meu este sa o incerci, daca nu ai facut-o deja si sa ne spui daca esti multumita.

| Nicksin a răspuns:

Ai putea sa incerci, dar daca nu te prinde ce faci? Ai putea sa iti faci breton dar nu taiat la acelasi nivel. Pornind de la baza sprancenei stangi pana la coada ochiului drept.In coborare, deci! Asta ar fi bretonul.In spate il lasi la marimea care e.Separi partea de jos cu partea de deasupra, iar partea de deasupra, iti tunzi parul in forma de,, V"! Greu de explicat. Daca erai mai aproape te tundeam eu! Bafta! Mergi la un specialist care cunoaste! In functie de forma fetei, o sa te sfatuiasca el, ce te prinde mai bine!