| M.T a întrebat:

Incepe scoalastraight face vreau sa ma tund dar nu stiu cum ma puteti ajuta? Am fata rotunda si parul lung nu foarte lunghappy si as vrea sa ma tund dar nu stiu cum iar din lungime vreau sa ia doar cat trebuie.Imi sta bine cu breton daca am fata rotunda? Ma puteti ajuta cu o poza un sfat ce va va rog!

Răspuns Câştigător
| yuli10 a răspuns:

Incearca pe acest site mai multe tunsori si freze :P

http://www.taaz.com/

trebuie doar sa uploadezi o poza cu tine si sa iti incadrezi fata dupa cum iti arata ei; e foarte usor si ai multe optiuni.

4 răspunsuri:
| Leea1234 a răspuns:

Breton...nu cred ca te-ar avantaja, poate unul discret!
cat despre tunsoare... daca este ondulat parul, merge o tunsoare in scari!

| metonst54 a răspuns:

Bald

| M.T explică:

Dar imi spune ca nu sunt membru chir daca vreau sa mi fac cont ce fac?sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dadada... tunsorile astea...si eu sunt la fel tot fata rotunda si tak pak etc. pai eu as vrea sa ma tund putin mai scurt cu ciuf ca sa imi zbulesc putin parul sa stea sic...asea...nu stiu eu cred ca la fata rotunda ar merge nu stiu cum vrei tu eu asea ma voi tunde...cred ca ti-am fost putin de ajutor pupkisskissoana