| gabriela95 a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe minepuppy dog eyes? vreau sa-mi cumpar placa de indreptat parul... ce-mi recomandati?big grin
dau fundita daca est bunabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Medeaa a răspuns:

Salut. eu iti recomand Remington. sunt cele mai bunebig grin de aia am si eu.remington s2002, si iti zic cu mana pe inima ca e foarte bune. indreapta orice fel de par. inclusiv cel foarte ondulatbig grin, incalzeste pana la 230grade, are placi de ceramica si teflon, plus ca e foarte ieftina. o gasesti si la 100 RON. Daca vrei ceva mai sofisticat si mai scump, poti sa iti iei alt model de Remington.

3 răspunsuri:
| allleeeee a răspuns:

Rowenta Respect e destul de buna.

| Daria_6285 a răspuns:

Eu am placa de par Remington S9904 si sunt foarte multumita de ea:). Am cumparat`o anul trecut si m`a costat 170 Lei...
Uite cam asa arata: http://static.cauti.ro/......_929_1.jpg
Ce m`a incantat pe mine cel mai mult e ca ii pot regla temperatura de la 130 grade la 230 grade.
Se incalzeste rapid, in aproximativ 30 de secunde si are un aspect foarte dragut:)

Sper ca ti-am fost de ajutor!:d
Bye:*

| BuBu_7744 a răspuns:

Cele mmai bune sunt cele de ceramica
eu am de la Bosh si sunt f multumita:*