| AnDee23 a întrebat:

Ma scuzti dar exista la webkinz vreun cod in care sa iti pui bani??? A si scuzti categoria, am pus-o la nimereala.

Răspuns Câştigător
| DeyutzaDeea a răspuns:

Nu este un asa cod, pentru a oune bani pe Webkinz trebuie sa iti pui de pe card. Sper ca te-am ajutatwinking

2 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
La categoria asta intra fete care se pricep la beuty nu la jocuri PC asa ca nu cred ca o sa primesti raspunsuri folositoare.

| AlleSss a răspuns:

Heii!
Scuze,dar chiar nu stiu. Cauta la alta categorie, probabil nu vei primi prea mult ajutor.
Bafta!