| cristina93 a întrebat:

Machiajul si photoshopul le face pe majoritatea vedetelor frumoase, un exemplu ar fi aici: http://www.lovesite.ro/......xista.html toti le admira pentru frumusete, corp de invidiat si celelalte, insa in realitate nu sunt chiar atat de "stralucitoare" voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Evident! Sunt niste persoane normale ca si noi, numai ca pot beneficia de marele photoshop(mai numesc acest program "minciuna perfecta")... Dar mai nou, oricine stie engleza si are aptitudini de hacker poate face o persoana mai urata intr-una draguta.Chestia e ca banii cumpara totul.

6 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Da asa ewinkingFara fard, macheaj, rimel si toate celelalte nu sunt asa de speciale.Si ele sunt tot oameni la fel ca si noi.happyDar faptul ca am ajuns vedete le da dreptul sa se aranjeze incat sa fie de nerecunoscut.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Singura persoana pe care am iubit-o si pe care cred ca o mai iubesc (cu toate ca au trecut mai bine de 10 luni de cand nu am vazut-o), mi-a placut si m-a tras prin simplul fapt ca era naturala.
Sincer, imi plac si modelele de la TV, dar atat, sa ma uit la ele.
O fata frumoasa e o fata fara machiaj si fara fite.

auran
| auran a răspuns:

Sa ma vezi pe mine boita ce diva sunt laughing

cami
| cami a răspuns:

Intr-adevar cristina, sa inteleg deci, ca ce norocoase au fost ca au ajuns vedete. uiteti-va va rog la fata Keirei.oh go on [nemachiata bineinteles.]

| andreea8888 a răspuns:

Uhhh...nasoala ipostaza pentru aceste vedete...
Ma intreb:cum mai pot scoate capul in lume, machiate sau nu?

| Moneyandfame a răspuns:

Da tu crezi ca daca sunt "dive", nu sunt si ele femei normale? Ca noi ceilalti? Stop worshiping celebrties!