| Rektsona a întrebat:

Cat de multe femei ati vazut cu o frumusete naturala, fara machiaj? Adica cum se indragostesc fetele de noi daca nu avem machiaj. Curiozitate, nu zic ca alea cu machiaj nu sunt frumoase. Dar vorbesc de alea cu tone de machiaj si atunci cand isi dau jos machiajul sunt ca niste curci plouate.

7 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Foarte rare si frumoase si naturale si de caracter! Rarra avis!
Nimic nou sub soare! De la Nefertiti incoace, cel putin, se aranjeaza si vor sa fie curtate si iubite (si cucerite!) ca sa aiba parte de ceva inedit - intre minim o seara/noapte - si ceva mai mult eventual!
La majoritatea, cam la peste 35 de ani e necesar minim ceva pe la pleoape si putin dermatograf, dar nu tone de fond de ten si alte chimicale, de la care si poti tusi, daca le saruti si esti mai sensibil.

| Rektsona explică (pentru PsihoSex):

Iti imbatranesti tenul, doar daca nu ai d-alea bio care costa ""FORTUNE""

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Mie imi plac cele machiate acelea sunt fete frumoase fara MACHIAJ NU ACCEPT pentru mine sexul primeaza agat o fata frumoasa machiata si dupa sex o rog sa plece la rasaritul soarelui sa nu ma trezesc cu cosmaruri

| WaterDrop a răspuns:

Am intalnit o data una cum zici tu, dar am realizat ca m`am pacalit, era barbat sad

| pufipo a răspuns:

Eu nu mă machez, însă, am şi prietene care bagă tona de machiaj.că "vezi fată, mergem la agăţat" si na, demachearea se face seara, că dimineaţa ne speriem laughing

| Rektsona explică (pentru pufipo):

big grin, daca nu esti naturala atunci cand trebuie si de fiecare data cand iesi cu mine te machezi, cand o sa te demachezi o sa para ciudat, sau pot sa zic ca cei cu fata asta? Nu ti se pare normal