| Robert_2672 a întrebat:

Mai am o singura intrebare cu referire la par, vreau sa stiu cum poti transforma firele de par groase in unele subtiri, permanent daca exista ceva, remedii naturale sau ce stiu eu. va rog fara placa pentru ca asta este exclusa. ce remedii stiti va rog eu mult de tot?

3 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva dar daca ai un par puternic si fire depar groase de ce sa-l strici dandu-l cu tot felul de prostii?big grinCrede-ma, e mai bine sa ai firul de par gros, mai puternic.winking

| Bogdanst a răspuns:

Acuma nu vreau sa mint, dar am azuit de anumite sampoane, cauta si tu un reprezentant al unor produse ex Nivea for Man sau... si iti va spune ea cea ce trebuie sa cumperi.

| Robert_2672 explică:

Anss23 sunt de acord cu tine? dar zi-mi tu solutii, vreau sa il las sa creasca dar ai idee cat de naspa se aseaza? adica nu se aseaza drept si e aiurea