| Ilovebubblegum a întrebat:

Mai e IN ( la moda ) bretonul de genul dezordonat?

5 răspunsuri:
| Justdreams a răspuns:

Eu consider ca nu trebuie neaparat sa fie la moda, adica daca nu iti sta bine fara breton iti faci, nu trebuie neaparat sa fie la modawinking!

| h3r a răspuns:

Da este. Doar sa te avantajeze.

| hanzelik a răspuns:

Parerea mea e sa nu iti faci nici un fel de breton, o sa regreti, mai ales acum ca e vara, foarte cald o sa ti se lipeasca de frunte, o sa iti apara cosuri, e groaznic

| Inela a răspuns:

Nu este, si nici nu e timpul potrivit- e ff cald si o sa-ti transpire fruntea. Crede-ma, eu am avut si numai ma incurca nu altceva. Si fara breton iti poti face diverse coafuri, cit timp cu breton doar pe spate, codite si coada de cal. Dar e alegerea ta.winking

| Dotdotggg a răspuns:

Yep