| EllitaBellita a întrebat:

Mai este la moda bronzul? Intreb pentru ca am fost la mare si m-am bronzat

Răspuns Câştigător
| dyanna a răspuns:

Bronzul va fi intotdeauna la moda!winking
Gandeste-te ca intalnesti doua fete: una cu un bronz ciocolatiu usor, si alta cu pielea alba ca branza: care ti se pare mai "atragatoare"? Asa ziceam si eu!winking
Si daca inca mai ai dubii, gandeste-te la mai multe situatii. De exemplu: o bijuterie din aur da mult mai bine pe un brat frumos bronzat decat pe o piele albawinking!
Stai linistita, bronzul este inca la moda! Dar cel natural, si in "cantitati" cat mai bine proportionatewinking. Evita sa mergi la solar! Pe langa faptul ca bronzul tau nu va arata natural, risti sa faci cancer de piele!winking
Iti doresc o seara placutawinking!

15 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Cam tarziu ai intrebat. Trebuia inainte sa mergi la mare... Acum ce te faci?!

| crisS a răspuns:

Normal a piele frumoasa si ciocolatie va fi intodeauna la moda si este mult mai buna decat una alba happy

| andreea_8479 a răspuns:

Nu este la moda... c o sa faci acum?laughing
mi se pare foarte aiurea chestia asta cu moda... te-ai bronzat...atunci foarte binewinking...mentine.l

| Sara2 a răspuns:

Bronzul a fost este si va fi mereu in trend, toata lumea vrea sa se bronzeze iar tie iti pare rau? eu zic felicitari pentru bronz, gandeste-te ca vedetele dau f multi bani sa mearga la solar si risca de cancer dar tu daca ai venit la mare te-ai bronzat si sanatos

| Flav a răspuns:

Tu te bronzezi pentru tine sau pentru. altii?

| marsy a răspuns:

Desigur! bronzul te face mai sexy. nu feletor?

| Moneyandfame a răspuns:

SI te gandeai ca nu esti cool si in tendinte? Te macina gandul asta. hahahhahaha

| naika a răspuns:

Bronzul va fi la moda mereu... doar ca trebu sa te bronzezi frumos ...adica sa nu te duci la mare si sa te inrosesti sa prostu...si depinde ...trebuie sa iti stea bine si tie ...ca sunt pes care se bronzeaza urat...

| Rebe a răspuns:

Normal ca mai este!
e sexy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si daca iti ziceam ca nu e la moda ce faceai?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aoleuuuuuuuuuuu, e grava situatia daca a ajuns si bronzul la moda...
P. S. cu ce culoare te-ai bronzat? verde, portocaliu sau roz?
Vreau si eu, vreau si eulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Bronzul este originalitatea verii si purtarea culorii alb este in voga.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol fato. daca te-ai bronzat ce mai conteaza. o sa fie la moda tot tpul bronzul.creolele is cele mai frumoase femei.nu fetelor?

| funnymantm a răspuns:

Vaai laughing ce nu face omul pentru moda. si daca nu mai era la moda ce faceai? happy stateai in casa pana se ducea bronzu pentru ca nu e "cool". Fiti serios. cand o sa cresteti? happy
numa bine :*

| cikka1989 a răspuns:

Hmm.eu zic ca chestia asta tine de specifica persoana.
mie, de exemplu, nu-mi place bronzul... pur si simplu nu ma "infrumuseteaza".de aia si fug de soare.
Depinde de fizicul fiecareia, culoarea pielii, a parului etc.