| Anahiteamo a întrebat:

Mai este la moda sa port pantaloni scurti de blug si un tricou mai lung care sa acopere pantalonii? creda ca stiti despre ce e vorba

Dau fundita :X

12 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Conform revistei Bravo girl de luna asta cel mai la moda sunt pantalonii scurtzi si bluze/tricouri/maiouri care sa acopere pantalonii tonguecrede-ma, eu doar de astea port:*

| patty32 a răspuns:

Da, mai ebatting eyelashes
Eu peste tot vad. laughing
Sa recunoastem totusi ca acum vreo 2 ani era TEROARE! laughing
Acum mai putin fata de atunci, dar tot sunt happy

| 009 a răspuns:

Da si ador combinatia astahappy

| 009 a răspuns:

Mai ales daca pantaloni st de blugi cu franjuri si tricoul de rokarhappy

| madalinutza a răspuns:

Da mai e la moda.big grin
chiar si pe miley am vazut-o asa intr-o pozahee hee
>big grin

| Cristary a răspuns:

Da. E foarte dragut. O tinuta de aceasta m-am gandit sa port si eu. E practica si confortabila. Ti-o recomand.

| KatVonB a răspuns:

Da este la moda:Xsi mie imi place.
Tricou mai lunga care sa acopere pantalonii, chiar si maieu.winking

| girlemita243 a răspuns:

Da este la moda aceasta tinuta mai ales pentru caldura pe care o avem noi in tara. merge foarte bine blug scurt albastru si cu tricou alb cu inscritie si sandale romanice sau slapi. asa spun designerii pentru anul 2010. FUNDA?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crek mai este ...de obicei port si eu asahappy

| danielasisi a răspuns:

Tu esti din galati? te-am vazut la bazin! sincer! nu mint!

| danielasisi a răspuns:

Miley cyrus cu siguranta cool!

| AmorcitoDeSuVida a răspuns:

Eu cred ca da. Am vazut pe cineva de dimineata la TV imbracata asa. Poti sa le porti cu sandale joase sau cu toc happy