| ekofelina a întrebat:

Am 14 ani, credeti ca la varsta mea ar trebuie sa ma imbrac mai elegant, eu ma imrac cam asa : pantaloni scurti de blug + un tricou sport + sandale. E ok?
P. S.: sunt fata.happy

4 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

jeje, ca sa fiu sincer, imbracamintea "eleganta" nu mi-a placut niciodata. Imbracate cum te simti tu mai binebig grin
Si in plus, chiar imi place cum te imbraci, e o combinatie foarte bunabig grin blugi+tricou+sandale, imi placehappy

| AnnaRawrrr a răspuns:

E foarte ok. fiecare are stilul lui. eu ma imbrac la fel doar ca am mereu skate shoes sau conversi. iar pe caldura asta ce altceva ai putea purta?!

| Luvly a răspuns:

Hey!
Te imbraci foarte bine pentru varsta ta.
Daca vrei a fii mai eleganta. cum vrei happy
Pa, pa.

| curioasa_5251 a răspuns:

Nu, mie mi se pare ca esti foarte bine. Si eu ma imbrac tot cam asa numai cand e mai rece (toamna, primavara) blugi lungi, un tricou si tenisi love struck

Adica daca nu mergi la o nunta laughing, biserica sau asa ceva eu consider ca e foarte ok... big grin