| anonim_4396 a întrebat:

am niste pantaloni scurti de blug. s`ar potrivi cu niste tenisi negri cu putin roz? big grin Adica nu prea ma refer la culori. deci pantalonii scurti merg cu tenisii? big grin

Răspuns Câştigător
| byank_9178 a răspuns:

Da dar trebuie sa asorteziu cu o bluza fara bretele si care sa nu acopere pantalonii iar, cu tenesi ar merge niste o pereche dre ciorapi roz subtiri (ar fi bine sa fie mai lungi dar siu scurti ar veni bine

12 răspunsuri:
| Gentiana a răspuns:

Merg de minune.Si culorile chiar.

| veveroi a răspuns:

Claar

| 123456 a răspuns:

Mda merg chiar foarte bine asa port si eu si ca sa iese in evidenta poti lua un siret roz si unu negru la tenesi merge de minune sincer :d kiss

| Caty_9264 a răspuns:

Da

| Caty_9264 a răspuns:

Eu zic ca merg foarte bine...

| adriangabor92 a răspuns:

Merg foarte bine

| DdDdde a răspuns:

Eu zic ca merge si daca tu te simti binebig grin

| maryavichy a răspuns:

Da

| mamasita00 a răspuns:

Logic. Mai ales cu tenesi din aceia ridicati

| shakira a răspuns:

Da merg... pintalnii skurti merg cu tenesii

| mariacristina_2657 a răspuns:

Daaa. merg:d
mai ales daca ai niste bascheti.love struck