| anonim_4396 a întrebat:

Mai merita sa îmi mai smulg parul din nas sau alte artificii la subsol daca lucrez de acasă?

13 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Din nas mai bine îl lași acolo, are rol de protecție.
restul e alegerea ta, cui îi pasă dacă te razi tu sau nu, serios acu, să te apuci să întrebi pe un site dacă să te razi...

| darrio2007 a răspuns:

Depinde ce faceai inainte de aceasta perioada, in care lucrezi de acasa.

| Simpatic a răspuns:

Daca faci video chat, da.
Ai grija sa fie lubrefiat bine instrumentul de munca, EIP-ul cum zic angajatii din domeniul constructiilor

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La subsol, doar dacă lucrezi în industria sexului, videochat, etc.
Din nas, îl tai cu foarfecul.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu merita, mai bine il tunzi.

| Ineys a răspuns:

Mai bine ii dai foc.

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Părul din nas trebuie tăiat.

| morfeo a răspuns:

Mai bine leaga-l fundita.

| Ioana1312321 a răspuns:

Sincer să iti smulgi parul din nas mai bine lasă-l acolo.

| Raluca591 a răspuns:

Da, pentru tine insuti

| Mmaannuu111 a răspuns:

Părul ala din nas are si el o importanță. Nu ar trebui niciodată sa faci asta. El ajută sa nu intre toate particulele de praf si toți virușii in organism. Fără el îs șanse mult mai mari sa iei un virus doar respirând sau sa ai o răceală. Nu îți recomand și pentru ce sa il smulgi?

| blackno1 a răspuns:

Cred ca merita sa ne imbracam doar. Ca sa nu ne simtim nedemni.

| AlisaCiuca a răspuns:

Da.Cred ca a munci de acasa nu face diferenta intre a ne ingriji sau nu...