| NoemiJula12345 a întrebat:

Ce parere aveti de videochat? Merita sa incep sa lucrez pentru cateva luni si mai ales sa fie de acasa?

Răspuns Câştigător
| Nemessys a răspuns:

Atât timp cât nu te deranjează ideea de a vorbi prin apel video cu diferiți străini și sa te mai și dezbraci, atunci da.

Ideea este ca trebuie sa știi sa vorbești. Practic tu ești un produs și trebuie sa știi cum sa te vinzi ( da știu, suna urat) si trebuie sa ții clientul cât mai pe apel. Oricum, o sa îți ofere femeile de acolo training.

Apropo, o sa vina mulți frustrați și frustrate ca să îți spună ca videchat ul este nu știu cum și o sa te judece, nu ii baga în seama. Nici eu nu încurajez asta dar nu ar trebui pe mine sa ma deranjeze ce face altcineva. Asa ca bafta și orice ai face sper sa ai succes! Dar dacă o faci, asumați asta ca să nu ai regrete mai târziu sau sa te simți,, murdara".

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pune masca pe fata, altfel o sa te vada tot neamul si o sa vezi cine va fi frustrat/a - multe romance sant scarbe vanzatoare de sex pe bani, daca te alaturi langa ele e decizia ta

| Adry05 a răspuns:

Dacă vrei să-ți faci o astfel de imagine și în momentu în care se află să fi privită ca o femeie de care nu o să știe dacă merită să-i ofere respect, sure, go for it. o să fie și mai amuzant în momentu în care îți găsești un job serios și mai devreme sau mai târiu ies videourile alea la suprafață. Dar hei, vei putea trăi fericită după ce te concediază că măcar colegii tăi de muncă își dau laba la cum îți bagi tu chestii în găurică.

| Ineys a răspuns:

Cred ca faci mai multi bani la casierie la Profi sau orice alt magazin. Trebuie sa-ti creezi o reputatie in domeniu. De ce ar da lumea click pe room-ul tau si nu pe al alteia? Cum arati? Mai bine decat majoritatea?

Nu-i asa usor. Sfatul meu e sa nu-ti bati capul. In plus trebuie sa investesti in niste echipamente: o camera decenta, un microfon decent, poate si niste lumini decente in camera, etc.

| Werrich a răspuns:

De ce nu pe OnlyFans?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am o părere bună. Nu mi se pare decent şi moral să te dezbraci în faţa unor străini, unii fiind şi însuraţi, şi să stai la discuţii fierbinţi cu ei. Asta e părerea mea personală. Eu una n-aş face aşa ceva nici dacă ar fi să mor de foame.