| Missperfect a întrebat:

Maine am spectacol si as vrea sa ma machiez un pic! cum e mai frumos?

Răspuns Câştigător
| Miruuuuu a răspuns:

Buna!
Si eu am spectacol maine! Eu iti propun sa ramai in paleta neutra a culorilor: maroniu, auriu(da foarte bine cu un portocaliu-maroniu). La ten acopera cosurile si petele si foloseste un creion pentru sprancene, apropiate de culoarea naturala a sprancenelor tale.Nu uita de rimel iti face ochii mai mari.Foloseste si putin fard de obraji(da bine la poze) si la buze totul tine de tine.

In orice caz, din cele enumerate foloseste doar ce vrei tu si sper ca te-am ajutat!