| Missperfect a întrebat:

Sall! maine am un spectacol {de cantat} si as vrea sa imi fac parul ondulat! cum mi-l pot face? cu spuma?

3 răspunsuri:
| Shery a răspuns:

Cu spuma poti sa il faci doar dezordonat, daca il ai drept. Poti sa iti faci bucle cu placa sau cu ondulatorul, sa il pui pe bigudiuri, si sa folosesti mult fixativ ca sa ramana asa. Oricum, cred ca mai important este cum canti, decat cum arati. Succes! Break a leg!

| ѕოiℓε01 a răspuns:

Cu placa sau ondulatorul! eu mi-l fac cu ondulatorul ( am deja parul ondulat) si sta dar poti sa il faci si cu spuma. fundita?

| Diia_5712 a răspuns:

Heii :)pai daca tot il vrei ondulat il poti face cu placa, chiar ondulatorul si o sa ai niste bucle foarte dragute lejere :) uite draga aici, poate te ajuta http://video.ele.ro/......arul_.html :)