| SilvanA_8443 a întrebat:

Cum sa ma machiez de banchett?:X (este maine) FUNDA + VOTT! :X

Răspuns Câştigător
| Ramonaaaa a răspuns:

In primul rand,te dai cu crema pentru fata,aplici fond de ten care este bun pentru tipul si culoarea tenului tau.
Te dai cu perle in obraji,iti incarci genele cu mascara[love struck] si te dai cu fard de pleoape intr-o combinatie frumoasa[gen roz si negru, galben si negru-->depinde de rochie] si un pic gloss pe buze, pe care nu uiti sa il iei in gentuta pentru reimprospatarea machiajuluilove struck.

7 răspunsuri:
| AdaAndreeaAda a răspuns:

Trebuie sa folosesti un machiaj natural(rimel, fard de plioape si gloss)...sau poti merge la un salon...

| AdaAndreeaAda a răspuns:

Trebuie sa folosesti un machiaj natural(rimel, fard de plioape si gloss)...Sau poti merge la un salon...

| gfy a răspuns:

Da-te cu capul de pereti si baga-ti furculita in ochi, apoi uita-te in oglinda. Daca nu-ti place ce vezi, inseamna ca nu trebuie` sa te machiezi. Ce intrebari idioate.

| Vanyum a răspuns:

Pai nu te machia, fi cat mai naturala, nu ai aflat inca ca machiajul strica tenul in decursul anilor?

| WhyIsTheWordSoBad a răspuns:

Fard de pleoape albastru si luciu roz.Doar putin fard in obraji.

| Tinna_7639 a răspuns:

Depinde de culoare rochitei...dar se poarta mult argintiu. poti sa incerci o variata de gri cu albastru :X looks greatbig grin

| LUYXIFY a răspuns:

Cum iti place tie mai multt,,,,, funda /?